18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Jednoduché a elegantní závěsné stropní svítidlo Nemo. Díky foukané skleněné baňce je možné světlo kombinovat téměř s jakýmkoliv vybavením místnosti. Svítidlo Nemo se bude skvěle vyjímat v obývacím pokoji, ložnici a nebo třeba v pokoji pro hosty.
Doporučujeme do světla osadit LED filamentovou žárovku s paticí E27 max. 42 W.
| KÓD PRODUKTU | ŠÍŘKA | VÝŠKA | CELKOVÁ DÉLKA | SVĚTELNÝ ZDROJ |
|---|---|---|---|---|
| 052809 | 300 mm | 260 mm | 2275 mm | E27, max. 42 W |
| 052816 | 400 mm | 370 mm | 2370 mm | E27, max. 42 W |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | čirá |
| DÉLKA: | 2275 mm, 2370 mm |
| MATERIÁL: | sklo |
| MODELOVÁ ŘADA: | Nemo |
| SVĚTELNÝ ZDROJ: | 1 x E27, max. 42W |
| ŠÍŘKA: | 300 mm, 400 mm |
| VÝŠKA: | 260 mm, 370 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
