Line Driver, Integrovaný napájecí zdroj 48VDC ,250W (325767)
18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
250 W integrovaný napájecí zdroj 48VDC, délka 280 mm, výška 42 mm. Vhodný k liště Line Surface H.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Komponenty k profilům |
|---|---|
| EAN: | 8592561007359 |
| BARVA: | černá |
| DÉLKA: | 280 mm |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Linie driver |
| NAPÁJECÍ NAPĚTÍ: | 48 V |
| PŘÍKON: | 250 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
