18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Svým tenkým designem Vás určitě zaujme LED lustr Alma.
Je vhodný jak nad jídelní stůl, nad kuchyňský ostrůvek, do zasedací místnosti tak i do kanceláře.
Vtažením lanek do stropní základny lze jednoduše zkrátit délku závěsu.
Přepínač teploty chromatičnosti naleznete ve stropní krytce. Díky němu si při montáži zvolíte jakou teplotou chcete svítit - 3000 K (teplá bílá barva) nebo 4000 K (neutrální bílá barva). Svit jde jak směrem dolů, tak i nahoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | zlatá |
| CRI/RA: | >80 |
| DÉLKA: | 1500 mm |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | alma |
| ODSAZENÍ: | 35 mm |
| PŘÍKON: | 40 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 2600 lm |
| TEPLOTA LED: | 3000-4000 K |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
