18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Závěsné svítidlo Ballabio v moderním a elegantním provedení. Lustr využijete jako osvětlení nad jídelní stůl, nebo jako lustr nad ostrůvek či bar. Lustr je délkově nastavitelný při montáži. Zvolíte si tedy délku dle svých potřeb, doporučujeme ale zavěsit do délky minimálně 50 cm, jinak je efekt lustr nedostatečný. Doporučujeme osadit LED zdrojem s paticí GU10 s maximálním výkonem 75W buď v černé barvě nebo v barvě bílé.
Lustr je možné umístit i na jednofázovou lištu, a to po výměně stropní krytky za adaptér pro jednofázovou lištu. Tohle je možné na zakázku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní lustry Akce |
|---|---|
| BARVA: | bílá, černá, chrom |
| DÉLKA/HLOUBKA: | 150 mm |
| MATERIÁL: | kov |
| PŘÍKON: | 75 W |
| SVĚTELNÝ ZDROJ: | 1 x GU10, max. 75W |
| ŠÍŘKA: | 150 mm |
| VÝŠKA: | 1500 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
