18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Moderní designové LED světlo vyrobeno z hliníku. Jeho minimalistický kulový tvar zajišťují univerzální využití jak v soukromých, tak komerčních prostorech. Je ideální volbou nad jídelní či pracovní stůl, nad barový pult. Své umístění najde i restauracích či hotelech.
Vyzařuje teplé světlo - 3000 K pod úhlem 36°.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| CRI/RA: | >90 |
| DÉLKA: | 1500 mm |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | BALO |
| PRŮMĚR: | 70 mm |
| PŘÍKON: | 8.5 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 410 LM |
| TEPLOTA LED: | 3000 K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 36° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
