18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Úzký černý tubus s LED svítí bodově a je ideální pro nasvícení baru nebo jídelního stolu. Využijte také v komerčním prostoru pro nasvícení recepce, restaurace, kanceláře...
Toto svítidlo vyniká svým minimalistickým a nadčasovým designem s průměrem světla 30 mm.
Je možné si vybrat svítidlo s teplotu barvou světla - 3000 K vhodné k relaxaci a odpočinku nebo svítidlo s neutrální barvou - 4000 K spíše do pracoven, kuchyní...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| CRI/RA: | >90 |
| DÉLKA: | 1300 mm |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Eta |
| PRŮMĚR: | 30 mm |
| PŘÍKON: | 5 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 310 lm |
| TEPLOTA LED: | 3000 K, 4000 K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 36° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
