18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Závěsné LED svítidlo v zajímavém designu vyrobené z kvalitního hliníku. Svítidlo s vyzařovacím úhlem 180°.
Hodnota CRI > 90. Řadí se tedy do kategorie nejkvalitnějších LED produktů.
Vhodné do interiéru domu, kulturních prostor (galerie, výstavy, prezentace, muzea,..) relaxačních prostor (fitness, restaurace, kavárny ...) obchodních prostor, zubních laboratoří, dílen, pracoven, montážních hal,..
Je možné si vybrat svítidlo s teplotu barvou světla - 3000 K vhodné k relaxaci a odpočinku nebo svítidlo s neutrální barvou - 4000 K spíše do pracoven, kuchyní...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| CRI/RA: | >90 |
| DÉLKA: | 1500 mm |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Gama |
| PRŮMĚR: | 110 mm |
| PŘÍKON: | 5 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 425 lm |
| TEPLOTA LED: | 3000 K, 4000 K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 180° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
