18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Závěsné LED svítidlo s kouřově šedým stínidlem a černou základnou je elegantní a dodá interiéru šmrnc.
Světlo s průměrem 350mm a výškou 110mm je zavěšeno na lanku o délce 1500mm. Má vysoký index podání barev CRI>90 a teplotu chromatičnosti 3000K.
Je vhodné jak do soukromého interiéru - nad jídelní stůl, barový stůl, kuchyňský ostrůvek, tak i do komerčních prostorů - do restaurace, kavárny, hotelu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| CRI/RA: | >90 |
| DÉLKA: | 1610 mm |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | KONE |
| PRŮMĚR: | 350 mm |
| PŘÍKON: | 9 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 550 lm |
| TEPLOTA LED: | 3000 K |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
