18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
LED lustr zaujme svým elegantním zlatým povrchem, který dodá každé místnosti noblesní nádech. Svítidlo se postupně rozšiřuje a s průměrem 32mm svítí bodově.
Vyzařuje teplé světlo - 3000K pod úhlem 38°. Ve více kusech je vhodné nad jídelní stůl, barový pult, kuchyňský ostrůvek. Hodí se také do komerčních prostorů - do restaurací, kaváren, hotelů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | zlatá |
| CRI/RA: | >90 |
| DÉLKA: | 1600 mm |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| METRIKA BAREVNÝCH ROZDÍLŮ: | SDCM3 |
| MODELOVÁ ŘADA: | SIGMA |
| PRŮMĚR: | 32 mm |
| PŘÍKON: | 7 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 213 LM |
| VÝŠKA: | 400 mm |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 38° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
