18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Kruhové LED svítidlo na zavěšení o průměru 185 mm. Vydává teplé LED světlo (3000 K), jež vytváří útulnou atmosféru, takže váš obývací pokoj či ložnice dostanou dávku stylu i pohodlí. Zajišťuje dobré osvětlení komerčních prostor jako jsou obchody, restaurace, kavárny.
Včetně zavěšení dosahuje lustr délky 1100 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| CRI/RA: | >90 |
| DÉLKA: | 1100 mm |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | TAU |
| PRŮMĚR: | 185 mm |
| PŘÍKON: | 12 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 813 LM |
| TEPLOTA LED: | 3000 K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 120 ° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
