18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Závěsné černé svítidlo je stylovým doplňkem každé jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Je ale vhodné i do restaurací, prodejen, hotelů. Jeho moderní design se dokonale začlení do moderních interiérů a vytvoří příjemnou a výraznou atmosféru.
Vyzařuje teplé světlo (3000K) pod úhlem 36°.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED lustry |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| CRI/RA: | >90 |
| DÉLKA: | 1765 mm |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | YPSILON |
| PRŮMĚR: | 72 mm |
| PŘÍKON: | 6 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 360 LM |
| TEPLOTA LED: | 3000 K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 36° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
