Moderní LED svítidlo s prstencem je vhodné jak do kanceláří, zasedacích místnosti, chodeb, tak i díky krytí IP54 je vhodné i do koupelny.
Pomocí přepínače, který je součástí světla si můžete při instalaci zvolit, zda má světlo svítit 3000 K (teplá bílá barva) nebo 4000 K (neutrální bílá barva).
Svítidlo je vybaveno DIP switch / přepínačem na napájecím zdroji, který umožňuje zvolit intenzitu svícení při instalaci. Nejedná se o klasické stmívatelné svítidlo – po nastavení svítí vždy stejnou zvolenou intenzitou a nelze jej regulovat běžným vypínačem ani stmívačem. Nastavení se provádí při zapojení svítidla a doporučujeme jej svěřit kvalifikovanému elektrikáři.
Svítidlo je chráněno proti nárazům stupněm odolnosti IK07, což odpovídá nárazu tělesa o hmotnosti 0,5 kg při pádu z výšky 40 cm.
| Kód produktu | ŠÍŘKA S PRSTENCEM | PŘÍKON | SVĚTELNÝ TOK | TEPLOTA CHROMATIČNOSTI | VÝŠKA S PRSTENCEM |
|---|---|---|---|---|---|
| 61019185 | 292,5 mm | 10 - 20 W | 1550 lm | 3000 - 4000 K | 72 mm |
| 61019215 | 364,5 mm | 15 - 30 W | 2500 lm | 3000 - 4000 K | 72 mm |
| 61019161 | 464,5 mm | 20 - 40 W | 4000 lm | 3000 - 4000 K | 72 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| CRI/RA: | >80 |
| MATERIÁL: | plast |
| Mechanická odolnost: | IK07 |
| MODELOVÁ ŘADA: | Nara |
| PŘÍKON: | 20 W, 30 W, 40 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP54 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 1550 lm, 2500 lm, 4000 LM |
| ŠÍŘKA: | 290 mm, 360 mm, 460 mm |
| TEPLOTA LED: | 3000-4000 K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 135 ° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
