LED stropní, bodové svítidlo pro magnetický systém do obloukové lišty. Světlo se do lišty/ profilu jednoduše nacvakne a zase vycvakne.
Použití v interiéru jako nasvícení chodeb, vchodu, osvětlení obýváku nebo svítidla do kuchyně. V komerčním prostředí jako nasvícení prodejen, malých obchodů, a to konkrétně nasvícení produktů, nikoli celé plochy prodejny.
Vyzařovací úhel je 36° a index podání barev je vysoký - CRI>90 = barvy vypadají na tomto světle reálně.
Možnost stmívání u světla s teplotou 3000-6500 K je následující:
Tuya - inteligentní Led osvětlení ovládané za pomocí aplikace Tuya Smart nebo Smart Home v telefonu ( Bluetooth + WIFI ) nebo dálkovým ovladačem. Podle Vašich potřeb můžete měnit intenzitu svícení. Pokud vypnete svítidlo dálkovým ovladačem nebo nástěnným vypínačem zůstane v posledním nastavení, které jste navolili na ovladači. Podmínka elektroinstalace – třížilový kabel.
Stmívání je také možné ovládat pomocí dálkového ovladače.
Více ke stmívání aplikací Tuya Smart v článku - ZDE.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla pro magnetický lištový systém |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| CRI/RA: | >90 |
| DÉLKA: | 194 mm |
| MATERIÁL: | kov |
| METRIKA BAREVNÝCH ROZDÍLŮ: | SDCM3 |
| MODELOVÁ ŘADA: | Beta |
| NAPÁJECÍ NAPĚTÍ: | 48 V |
| PŘÍKON: | 12 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP20 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 841 LM |
| TEPLOTA LED: | 3000 K, 3000-6500 K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 36 ° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
