18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Zápustné venkovní bodové světlo pro osvětlení okolí rodinného domu, přístupových chodníků, vstupu do domu či na terasu.
Svítidlo se dodává v krytí IP67, tj. stupeň ochrany proti prachu a vlhkosti.
Světelný zdroj: 1 x GU10, max. 20W.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 8021696032832 |
| BARVA: | nikl |
| MATERIÁL: | kov, sklo |
| MODELOVÁ ŘADA: | Park |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP67 |
| SVĚTELNÝ ZDROJ: | 1 x GU10, max. 20W |
| ŠÍŘKA: | 120 mm |
| VÝŠKA: | 135 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
