18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Venkovní nástěnné svítidlo v bílém provedení představuje svým elegantním designem ideální volbu pro osvětlení venkovních prostor, jako jsou například fasády budov či terasy. Svítidlo je vyrobeno z kvalitního hliníku a díky stupni krytí IP54 je světlo chráněno před prachem či hmyzem. LED světlo s teplotou světla 3000 K zajišťuje teplý a příjemný jas. Svítidlo je vybaveno senzorem pohybu. Díky možnosti natočení světla si jej můžete nasměrovat jak právě potřebujete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní LED osvětlení |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | bílá |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Swipe |
| ODSAZENÍ: | 120-165 mm |
| PŘÍKON: | 21 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP54 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 2300 lm |
| ŠÍŘKA: | 212 mm |
| TEPLOTA LED: | 3000 K |
| VÝŠKA: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
