18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Závěsné světlo Look spojuje moderní design s funkčním osvětlením a je ideální volbou pro stylové obytné prostory. Díky úzkému, trubkovitému stínidlu lze toto závěsné světlo použít v obývacím pokoji, jídelně nebo kuchyni. Svým úzkým průměrem a povrchem připomínající kámen, působí decentně a opticky zkrášluje místnost.
Kovové závěsné světlo Look je vybaveno objímkou GU10 na žárovku s maximálním příkonem 28 W.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní lustry |
|---|---|
| EAN: | 8021696361192 |
| BARVA: | kámen |
| DÉLKA: | 2400 mm |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Look |
| SVĚTELNÝ ZDROJ: | GU10, max.1x28W |
| ŠÍŘKA: | 60 mm |
| VÝŠKA: | 400 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
