18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Moderní závěsný lustr Look s povrchem připomínající měď. Díky úzkému stínidlu je vhodný pro nasvícení jídelního stolu, barového pultu nebo obývacích prostor v domácnostech i v hotelích či restauracích.
Svítidlo se skládá z kovové stropní krytky a kovového stínidla. Lustr s průměrem 6 cm je na žárovku s paticí GU10, max. 1x28 W.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní lustry |
|---|---|
| EAN: | 8021696141855 |
| BARVA: | měď |
| DÉLKA: | 2400 mm |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Look |
| SVĚTELNÝ ZDROJ: | GU10, max.1x28W |
| ŠÍŘKA: | 60 mm |
| VÝŠKA: | 400 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
