18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Moderní stropní LED svítidlo v jednoduchém tvaru je vyrobeno z kovu a je oblepeno šedohnědým (taupe brown) textilním pásem. Svítidlo je doplněno přepínačem, díky kterému si můžete zvolit buď barvu teplou 3000 K nebo barvu neutrální 4000 K. Můžete se tak až na místě před instalací rozhodnout, která barva bude slušet přímo vašemu interiéru.
| KÓD PRODUKTU | PRŮMĚR | PŘÍKON | SVĚTELNÝ TOK | TEPLOTA CHROM. | VÝŠKA |
|---|---|---|---|---|---|
| 61017495 | 400 mm | 30 W | 2500 lm | 3000 - 4000 K | 60 mm |
| 61017525 | 600 mm | 60 W | 4490 lm | 3000 - 4000 K | 60 mm |
| 61017556 | 800 mm | 80 W | 6940 lm | 3000 - 4000 K | 60 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | šedohnědá |
| CRI/RA: | >80 |
| MATERIÁL: | kov, plast, textil |
| MODELOVÁ ŘADA: | Fany |
| PŘÍKON: | 30 W, 60 W, 80 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 2500 lm, 4490 lm, 6940 lm |
| TEPLOTA LED: | 3000-4000 K |
| VÝŠKA: | 55 mm, 60 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
