18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Moderní stropní LED svítidlo s šedohnědým textilem. Svítidlo je vyrobeno z kovu a na límec je nalepený pás textilu.
Svítidlo je vybaveno přepínačem DIP switch na napájecím zdroji, který umožňuje zvolit intenzitu svícení při instalaci. Můžete zvolit teplou barvu 3000 K například do ložnice či obývacího pokoje, neutrální 4000 K do kuchyně nebo studenou barvu 6000K vhodnou do kanceláří.
| KÓD PRODUKTU | PRŮMĚR | PŘÍKON | SVĚTELNÝ TOK | TEPLOTA CHROM. | VÝŠKA |
|---|---|---|---|---|---|
| 61017372_PC | 300 mm | 36 W | 3249 lm | 3000-4000-6000 K | 60 mm |
| 61017402_PC | 400 mm | 42 W | 4560 lm | 3000-4000-6000 K | 60 mm |
| 61017433_PC | 600 mm | 84 W | 10 028 lm | 3000-4000-6000 K | 60 mm |
| 61017464_PC | 900 mm | 126 W | 14 261 lm | 3000-4000-6000 K | 60 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | šedohnědá |
| CRI/RA: | >90 |
| MATERIÁL: | kov, plast, textil |
| MODELOVÁ ŘADA: | LAURA |
| PŘÍKON: | 36 W, 42 W, 84 W, 126 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP20 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 3249 lm, 4560 lm, 10028 lm, 14261 lm |
| TEPLOTA LED: | 3000-4000-6000 K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 100 ° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
