18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Stropní svítidlo s textilním pásem ve smetanové barvě a kvalitním LED svícením. Svítidlo je vyrobeno z kovu, který je oblepený textilním pásem.
Díky přepínači DIP switch, který je součástí svítidla, je možné si před instalací zvolit, zda bude svítit v barvě 3000 K (teplá bílá barva) nebo 4000 K (neutrální bílá barva) nebo 6000K (studená bílá barva).
Svítidlo se hodí do soukromého interiéru jako osvětlení do obýváku, osvětlení do ložnice, osvětlení studentského pokoje, do chodeb. Také je vhodné do komerčních prostor - do restaurací, hotelů, prodejen...
| KÓD PRODUKTU | PRŮMĚR | PŘÍKON | SVĚTELNÝ TOK | TEPLOTA CHROM. | VÝŠKA |
|---|---|---|---|---|---|
| 61017365_PC | 300 mm | 36 W | 3249 lm | 3000-4000-6000 K | 60 mm |
| 61017396_PC | 400 mm | 42 W | 4560 lm | 3000-4000-6000 K | 60 mm |
| 61017426_PC | 600 mm | 84 W | 10 028 lm | 3000-4000-6000 K | 60 mm |
| 61017457_PC | 900 mm | 126 W | 14 261 lm | 3000-4000-6000 K | 60 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | smetanová |
| CRI/RA: | >90 |
| MATERIÁL: | kov, plast, textil |
| MODELOVÁ ŘADA: | LAURA |
| PŘÍKON: | 36 W, 42 W, 84 W, 126 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP20 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 3249 lm, 4560 lm, 10028 lm, 14261 lm |
| TEPLOTA LED: | 3000-4000-6000 K |
| VÝŠKA: | 60 mm |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 100 ° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
