Stropní LED svítidlo v jednoduchém stylu. Je vhodné do sklepa, garáže, technické místnosti nebo do chodby. Díky krytí IP54 se do něj nedostane žádný hmyz ani prach.
Pomocí přepínače, který je součástí světla si můžete při instalaci zvolit, zda má světlo svítit 3000 K(teplá bílá barva) nebo 4000 K (neutrální bílá barva).
Svítidlo je chráněno proti nárazům stupněm odolnosti IK07, což odpovídá nárazu tělesa o hmotnosti 0,5 kg při pádu z výšky 40 cm.
Při instalaci si můžete zvolit intenzitu svícení díky přepínači DIP switch, který naleznete na napájecím zdroji. Nejedná se o klasické stmívatelné svítidlo – po nastavení svítí vždy stejnou zvolenou intenzitou a nelze jej regulovat běžným vypínačem ani stmívačem. Nastavení se provádí při zapojení svítidla a doporučujeme jej svěřit kvalifikovanému elektrikáři.
| Kód produktu | ŠÍŘKA | PŘÍKON | SVĚTELNÝ TOK | TEPLOTA CHROMATIČNOSTI | VÝŠKA |
|---|---|---|---|---|---|
| 61019222 | 290 mm | 10 - 20 W | 2250 lm | 3000 - 4000 K | 58 mm |
| 61019239 | 360 mm | 15 - 30 W | 3450 lm | 3000 - 4000 K | 58 mm |
| 61019246 | 460 mm | 20 - 40 W | 4700 lm | 3000 - 4000 K | 58 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | bílá |
| INDEX PODÁNÍ BARVY: | CRI80 |
| MATERIÁL: | plast |
| Mechanická odolnost: | IK07 |
| MODELOVÁ ŘADA: | Nara |
| PŘÍKON: | 20 W, 30 W, 40 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP54 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 3450 lm, 2250 LM, 4700 lm |
| ŠÍŘKA: | 290 mm, 360 mm, 460 mm |
| TEPLOTA LED: | 3000-4000 K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 135 ° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
