Stropní svítidlo Reny 2, smetanová
Stropní svítidlo Reny s textilním lemem jemné, smetanové barvy a kvalitním LED svícením. Svítidlo je vyrobeno z kovu, který je oblepený textilním pásem. Kryt je vyroben z plastu, optimálně rozprostírá svit.
Svítidlo se hodí do soukromého interiéru jako osvětlení do obýváku, osvětlení do ložnice, osvětlení studentského pokoje, do chodeb, do vstupních hal. Také do komerčních prostor do restaurací, hotelů, vinoték, fitness, prodejen...
Svítidlo je standardně dodáváno ve variantě on/off. Na objednávku je možné vyrobit stmívání pro třižilovou elektroinstalaci - dálkovým ovládáním (RF), pomocí volně stažitelné aplikace Tuya Smart, krokové stmívání nebo fázové stmívání. Pro pětižilovou elektroinstalaci - Dali, tlačítko Push nebo Dali DT8.
| Kód produktu | ŠÍŘKA | PŘÍKON | SVĚTELNÝ TOK | Teplota chromatičnosti | VÝŠKA |
|---|---|---|---|---|---|
| 61003900 | 400 mm | 30 W | 2550 lm | 3000 K | 100 mm |
| 61003931 | 500 mm | 40 W | 3400 lm | 3000 - 4000 K | 100 mm |
| 61003962 | 600 mm | 60 W | 5100 lm | 3000 - 4000 K | 100 mm |
| 61003993 | 800 mm | 100 W | 8500 lm | 3000 - 4000 K | 100 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED svítidla Akce |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | smetanová |
| MATERIÁL: | kov, plast, textil |
| MODELOVÁ ŘADA: | Reny |
| PŘÍKON: | 30 W, 40 W, 60 W, 100 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 2550 lm, 3400 lm, 5100 lm, 8500 lm |
| VÝŠKA: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
