Stropní svítidlo Reny 2, stříbrná
Kruhové stropní svítidlo Reny ideální osvětlení do obýváku, osvětlení do ložnice, nebo osvětlení studentského pokoje. Využijete jako stropní svítidlo do kuchyně, do chodby atd. Díky plastového krytu, který ideálně rozprostře svit bude velmi kvalitním osvětlením interiéru. Kryt doporučujeme instalovat matnou stranou ven.
Svítidlo je vyrobeno z kovu, na kovový límec je nalepený pás textilu. Svítidlo v LED provedení.
Svítidlo je standardně dodáváno ve variantě on/off. Na objednávku je možné vyrobit stmívání pro třižilovou elektroinstalaci - dálkovým ovládáním (RF), pomocí volně stažitelné aplikace Tuya Smart, krokové stmívání nebo fázové stmívání. Pro pětižilovou elektroinstalaci - Dali, tlačítko Push nebo Dali DT8.
| Kód produktu | ŠÍŘKA | PŘÍKON | SVĚTELNÝ TOK | Teplota chromatičnosti | VÝŠKA |
|---|---|---|---|---|---|
| 61003917 | 400 mm | 30 W | 2550 lm | 3000 K | 100 mm |
| 61003948 | 500 mm | 40 W | 3400 lm | 3000 - 4000 K | 100 mm |
| 61003979 | 600 mm | 60 W | 5100 lm | 3000 - 4000 K | 100 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED svítidla Akce |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | stříbrná |
| MATERIÁL: | kov, plast, textil |
| MODELOVÁ ŘADA: | Reny |
| PŘÍKON: | 30 W, 40 W, 60 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 2550 lm, 3400 lm, 5100 lm |
| VÝŠKA: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
