18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Svítidlo v černé barvě s bílým vnitřkem je vyroben z kovu a vyznačuje se minimalistickým tvarem. Je určeno do jednofázové lišty.
Díky kónickému tvaru propustí světlo pouze směrem dolů. Osvětlení je vhodné jak do soukromého interiéru - do obývacího pokoje, ložnice, nad jídelní stůl, nad bar, tak do komerčních prostorů - do restaurace, kavárny, hotelu.
Na objednávku je možné závěs svítidla prodloužit a využít tak svítidlo například do vysokého stropu.
Světlo je na žárovku s paticí E27.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8592561017754 |
| BARVA: | černá |
| DÉLKA: | 1000 mm |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Rebel |
| PRŮMĚR: | 240 mm |
| SVĚTELNÝ ZDROJ: | 1 x E27, max 15W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
