18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Moderní nástěnné svítidlo v kávové barvě. Svítilo se hodí například na přisvícení chodby či schodiště. Díky vysokému krytí IP55 (proti prachu či vodě) je vhodné i do exteriéru, jak na fasádu domu, tak na terasu.
Světlo je osazeno paticí na žárovku E27, max. 1x60 W.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Moderní venkovní osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 8021696163536 |
| BARVA: | kávová |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Andromeda |
| ODSAZENÍ: | 120 mm |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP55 |
| SVĚTELNÝ ZDROJ: | 1 x E27, max. 60W |
| ŠÍŘKA: | 220 mm |
| VÝŠKA: | 90 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
