18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Venkovní nástěnné LED svítidlo v černém provedení je vyrobeno z kvalitního kovu. Díky otočnému světelnému prvku lze světlo nasměrovat jak právě potřebujete. Svítidlo neoslňuje, ale efektně nasvítí fasádu domu či přístupovou cestu. Díky vysokému stupni krytí IP54 zajišťuje ochranu proti prachu či stříkající vodě.
Svítidlo s teplotou chromatičnosti 3000 K vyzařuje teplé bílé světlo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní LED osvětlení |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Swipe |
| ODSAZENÍ: | 120-165 mm |
| PŘÍKON: | 20.5 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP54 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 2300 lm |
| ŠÍŘKA: | 212 mm |
| TEPLOTA LED: | 3000 K |
| VÝŠKA: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
