18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Venkovní nástěnné LED svítidlo je vyrobeno z kvalitního kovu a z jedné strany je kryté difuzorem. Díky otočnému světelnému prvku lze světlo nasměrovat jak potřebujete a nebude Vás oslňovat. Světlo efektně nasvítí fasádu domu či přístupovou cestu. Světlo je vyrobeno v krytí IP54 a zajišťuje tak ochranu proti prachu či stříkající vodě.
Svítidlo v barvě antracit s teplotou chromatičnosti 3000 K vyzařuje teplé bílé světlo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní LED osvětlení |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | antracit |
| MATERIÁL: | hliník, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Swipe |
| ODSAZENÍ: | 120-165 mm |
| PŘÍKON: | 20.5 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP54 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 2300 lm |
| ŠÍŘKA: | 212 mm |
| TEPLOTA LED: | 3000 K |
| VÝŠKA: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
