Vestavné svítidlo Dasty je osazeno čipem v teplotě 3000K až 6000K. Při instalaci je možné si zvolit, zda budete svítit v teplotou 3000K (teplá bílá) nebo 4000K (neutrální bílá) nebo 6000K (studená bílá). Zvolíte to na přepínači teplot, který je umístěný na základně svítidla. Svítidlo není stmívatelné, ale na objednávku je možné jej připravit pro stmívání DALI, PUSH nebo pomocí Tuya aplikace v telefonu či pomocí dálkového ovládání.
Je určené pro zapuštění do sádrokartonové desky a jeho minimální výška zajistí, že se stropem dokonale splyne. Nad svítidlem je potřeba zajistit volný prostor pro odvětrání, aby se nezkracovala jeho životnost. Je vyrobeno ve zvýšeném krytí IP44 a je proto vhodné i do míst s vyšší vlhkostí. Svítidlo se dodává včetně napaječe.
Možnosti stmívání:
Tuya - inteligentní LED osvětlení ovládané za pomocí aplikace v telefonu ( WIFI ) nebo dálkovým ovladačem. Podle Vašich potřeb můžete volit intenzitu svícení a teplotu chromatičnosti 3000 - 6000 K. Pokud vypnete svítidlo dálkovým ovladačem nebo nástěnným vypínačem zůstane v posledním nastavení, které jste navolili na ovladači. Podmínka elektroinstalace – třížilový kabel.
Pokud máte zájem u stmívání Tuya používat i dálkový ovladač, vyberte možnost Tuya - s ovladačem.
Dali stmívání je moderní způsob regulace a řízení osvětlení od jednotlivých svítidel až po celý systém inteligentního řízení budov. Tento druh stmívání Vám umožňuje široký výběr ovládacích prvků, programování světelných scén, a mnoho dalšího.
Podmínka elektroinstalace – pětižilový kabel.
#Showmore#
Stmívání Push - regulace obyčejným tlačítkem. Ovládání probíhá tak, že krátkým stisknutím tlačítka svítidlo rozsvítíte nebo zhasnete, delším stisknutím snížíte nebo zvýšíte intenzitu svitu. Tento způsob regulace lze použít pro ovládání z více míst. Předřadník má paměť, po rozsvícení se svítidlo rozsvítí na původní hodnotu. Po výpadku el. energie se svítidla vrátí do stavu, v jakém byla před výpadkem. Při provozu může ojediněle dojít k nesynchronnímu stavu (některé svítidlo svítí a některé nesvítí). Svítidla synchronizujte stisknutím tlačítka na dobu delší než 10s (všechna svítidla se rozsvítí na 100%). Podmínka elektroinstalace - pětižilový kabel.
| Kód produktu | SVĚTELNÝ TOK | MONTÁŽNÍ HLOUBKA | DÉLKA/HLOUBKA | ŠÍŘKA | VÝŠKA | PRŮMĚR MONTÁŽNÍHO OTVORU |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 61005027 | 1423 | 60 | 175 | 175 | - | 155 |
| 61005041 | 2335 | 60 | 190 | 190 | - | 168 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavná svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| DÉLKA/HLOUBKA: | 175 mm, 190 mm |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| MONTÁŽNÍ HLOUBKA: | 60 mm |
| PRŮMĚR MONTÁŽNÍHO OTVORU: | 155 mm, 168 mm |
| PŘÍKON: | 16 W, 24 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP44 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 1423 lm, 2335 lm |
| ŠÍŘKA: | 175 mm, 190 mm |
| TEPLOTA LED: | 3000-6000 K |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
