Vestavné svítidlo Idris je ideální variantou do soukromých i komerčních prostor. Nabízíme ho ve třech průměrech – 60, 80 a 100 mm. Má vysoké krytí IP54, takže ho může nainstalovat i do koupelny. Dalším jeho bonusem je možnost nastavit si teplotu chromatičnosti na: 3000, 4000 nebo 6000 K pomocí jednoduchého přepínače ve světle.
V základu je světlo dodáváno s optikou s vyzařovacím úhlem 60°, v nabídce máme i optiku s vyzařovacím úhlem 36° nebo 24°, takže lze jednoduše zaměnit.
Světlo lze naistalovat jako bez rámečkové, stačí k němu dokoupit montážní prstenec a rámeček ze světla jednoduše sundat.
Možnost ovládání intenzity osvětlení:
Svítidlo je vybaveno DIP switch / přepínačem na napájecím zdroji, který umožňuje zvolit intenzitu svícení při instalaci. Nejedná se o klasické stmívatelné svítidlo – po nastavení svítí vždy stejnou zvolenou intenzitou a nelze jej regulovat běžným vypínačem ani stmívačem. Nastavení se provádí při zapojení svítidla a doporučujeme jej svěřit kvalifikovanému elektrikáři.
#ShowMore#
Možnosti stmívání:
Dali stmívání je moderní způsob regulace a řízení osvětlení od jednotlivých svítidel až po celý systém inteligentního řízení budov. Tento druh stmívání vám umožňuje široký výběr ovládacích prvků, programování světelných scén a mnoho dalšího. Dali DT8 umožňuje i změnu teploty chromatičnosti, nejen změnu intenzity jako klasického Dali stmívání.
Podmínkou elektroinstalace je pětižilový kabel.
Stmívání pomocí dálkového ovládání (RF) nabízí možnost plynulé změny intenzity svícení a funkci ON/OFF. Funguje stejně jako dálkové ovládání k televizi. Stačí dvě tužkové baterie a asi minuta pro prvotní spojení se svítidlem. Svítidlo lze ovládat až do vzdálenosti 15 m, pokud není zastíněno stěnou. Dálkové ovládání má čtyři zóny, je tedy možné jedním dálkovým ovladačem ovládat více svítidel. Postačí třížilová elektroinstalace.
Stmívání Push - regulace obyčejným tlačítkem. Ovládání probíhá tak, že krátkým stisknutím tlačítka svítidlo rozsvítíte nebo zhasnete, delším stisknutím snížíte nebo zvýšíte intenzitu svitu. Tento způsob regulace lze použít pro ovládání z více míst. Předřadník má paměť, po rozsvícení se svítidlo rozsvítí na původní hodnotu. Po výpadku el. energie se svítidla vrátí do stavu, v jakém byla před výpadkem. Při provozu může ojediněle dojít k nesynchronnímu stavu (některé svítidlo svítí a některé nesvítí). Svítidla synchronizujte stisknutím tlačítka na dobu delší než 10s (všechna svítidla se rozsvítí na 100%). Podmínka elektroinstalace - pětižilový kabel.
Tuya - inteligentní Led osvětlení ovládané za pomocí aplikace v telefonu ( WIFI ) nebo dálkovým ovladačem. Podle Vašich potřeb můžete volit intenzitu svícení a teplotu chromatičnosti 3000-4000- 6000 K. Pokud vypnete svítidlo dálkovým ovladačem nebo nástěnným vypínačem zůstane v posledním nastavení, které jste navolili na ovladači. Podmínka elektroinstalace – třížilový kabel.
Fázové stmívání - umožňuje plynule ovládat intenzitu světla nástěnným ovladačem. Doporučujeme odzkoušet kompatibilitu nástěnného ovladače se svítidlem. Podmínka elektroinstalace – třížilový kabel.
| Kód produktu | Barva | ŠÍŘKA | PŘÍKON | OPTIKA | Světelný tok | Hloubka světla | Průměr montážního otvoru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 61009315 | bílá | 60 mm | 7 W | 24°, 36° | 560 lm | 53 mm | 55 mm |
| 61009322 | černá | 60 mm | 7 W | 24°, 36° | 560 lm | 53 mm | 55 mm |
| 61009360 | bílá | 80 mm | 12 W | 24°, 36° | 1000 lm | 60 mm | 75 mm |
| 61009377 | černá | 80 mm | 12 W | 24°, 36° | 1000 lm | 60 mm | 75 mm |
| 61009414 | bílá | 100 mm | 20 W | 24°, 36° | 1800 lm | 80 mm | 95 mm |
| 61009421 | černá | 100 mm | 20 W | 24°, 36° | 1800 lm | 80 mm | 95 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavná svítidla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| BARVA: | černá |
| HLOUBKA: | 53 mm, 60 mm, 80 mm |
| INDEX PODÁNÍ BARVY: | CRI>90 |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| METRIKA BAREVNÝCH ROZDÍLŮ: | SDCM3 |
| MODELOVÁ ŘADA: | Idris |
| OVLÁDÁNÍ: | bez stmívání, DALI, Fázové, Tlačítko-Push, DALI DT8, RF - bez ovladače, Tuya - bez ovladače |
| PRŮMĚR MONTÁŽNÍHO OTVORU: | 55 mm, 75 mm, 95 mm |
| PŘÍKON: | 7 W, 12 W, 20 W |
| STUPEŇ KRYTÍ: | IP54 |
| SVĚTELNÝ TOK: | 560 lm, 1800 lm, 1000 lm |
| ŠÍŘKA: | 60 mm, 80 mm, 100 mm |
| TEPLOTA LED: | 3000, 4000, 6000K |
| VYZAŘOVACÍ ÚHEL: | 60 ° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
