18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Designově velmi zajímavý lustr OZ ve zlaté barvě připomíná spirálu. Kulatá základna a rám svítidla jsou vyrobeny z kvalitního kovu. Skvěle doplní každý moderně zařízený interiér.
Svítidlo s průměrem 60 cm svítí 3000 K, tedy příjemnou teplou barvou vhodnou například do ložnice či obývacího pokoje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8021696269429 |
| BARVA: | zlatá |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Oz |
| PRŮMĚR: | 600 mm |
| PŘÍKON: | 47 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 5100 lm |
| TEPLOTA LED: | 3000 K |
| VÝŠKA: | 180 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
