18 let zkušeností
Jsme rodinná firma a svítidlům se věnujeme od roku 2007, poradíme vám s výběrem.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500Kč platíme přepravu my.
Stmívání na zakázku
Jsme schopni připravit stmívání a klientské úpravy na zakázku.
Lustr OZ zaujme svým jedinečným vzhledem připomínajícím spirálu. Skvěle doplní každý moderně zařízený interiér - obývací pokoj, ložnici,.. Kulatá základna a rám svítidla jsou zhotoveny z kvalitního kovu s bílou povrchovou úpravou.
Svítidlo s průměrem 60 cm svítí 3000 K, tedy příjemnou teplou barvou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8021696253688 |
| BARVA: | bílá |
| MATERIÁL: | kov, plast |
| MODELOVÁ ŘADA: | Oz |
| PRŮMĚR: | 600 mm |
| PŘÍKON: | 47 W |
| SVĚTELNÝ TOK: | 5100 lm |
| TEPLOTA LED: | 3000 K |
| VÝŠKA: | 180 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
